Pohled Mladá Boleslav

Nízkoprahový Klub Činžák Proxima Sociale o.p.s. ve čtvrtek 23. června uspořádal svoji každoroční tradiční akci Činžák na Krásné louce vol.9. Akci během odpoledne postupně navštívilo přibližně 70 osob, většinou děti a mládež nebo menší děti v doprovodu rodičů.

Děti si během odpoledne užily komunitní setkání na louce, kde se mohly účastnit různých aktivit a workshopů. Největší oblibě se těšily výtvarné aktivity, jako bylo malování na hrnečky, výroba odznaků na plackovači, sprejování na plátna nebo tetování henou na ruce. Za splnění těchto aktivit děti dostaly drobné dárky a všechno, co vyrobily si pak odnesly domů.

Na závěr se opékaly buřty a po celou dobu byly k dispozici nealkoholické nápoje. Akce byla pro všechny zdarma a podpořilo jí město Mladá Boleslav. Na akci platila pravidla bez drog, alkoholu a agrese. "Počasí nám přálo a jsme rádi, že na akci mohl dorazit větší počet návštěvníků. Společně jsme tak mohli strávit báječné odpoledne plné zábavy, děti měly zároveň možnost projevit své dovednosti a něčemu novému se naučit", sdělil Radan Žemlička, vedoucí Klubu Činžák.

  27.06.2022