Pohled Mladá Boleslav

Právě vychází aktualizované vydání Katalogu sociálních služeb města Mladá Boleslav pro roky 2024 a 2025. Katalog je tentokrát kromě aktualizace kontaktů doplněn o nově vzniklé organizace (popř. služby) a obsahuje adresář všech dostupných sociálních a návazných služeb v Mladé Boleslavi. Aktualizované vydání zahrnuje i některé ze sociálních služeb (zejména pobytových) v okolí města, které jsou především zaměřeny na seniory a na osoby se zdravotním postižením.

PDF verzi katalogu najdete ZDE

Katalog představuje přehledným způsobem zpracovaný souhrn organizací a institucí v této oblasti, s potřebnými kontakty a stručně vyjádřeným spektrem činnosti. V průběhu února bude k dostání na podatelně magistrátu, na odboru sociálních věcí, v Infocentru MB, v komunitním centru Klementinka, v městské knihovně, na Úřadu práce, v domech s pečovatelskou službou, na poliklinice Modrá hvězda, ve středisku výchovné péče, v Klaudiánově nemocnici, na pracovišti ZP Škoda a u poskytovatelů sociálních služeb. Ve formě elektronického PDF dokumentu bude katalog ke stažení na webu města Mladá Boleslav.
 
„Chceme, aby lidé v jedné tiskovině měli srozumitelný a kompletní přehled o všech poskytovaných službách, které mohou potřebovat ve své životní situaci vy nebo vaši blízcí, a to nejen přímo v Mladé Boleslavi, ale i v okolním regionu. Našim cílem je pomoci každému, kdo se ocitne v tíživé životní situaci, a proto jsme katalog koncipovali co nejsrozumitelněji. Pevně věřím, že tato publikace bude užitečným průvodcem v systému sociálních služeb v Mladé Boleslavi a zároveň bude i dobrým pomocníkem,“ upřesnila náměstkyně primátora Miroslava Kašpárková.
 
  06.02.2024